foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+043 756 00 234 03
office@fashionline.com
Agnes Bart

Haftanın Maçı

Kocaeli Birlik SK logosu  

  ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI

     23.04.2017 15:30

Sosyal Medya

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup lideri İstanbulspor, yarın Bahçelievler Stadında konuk edeceği Anadolu Üsküdarspor maçının hazırlıklarını bugün yapacağı ter idmanı ile tamamlayıp maç saatini beklemek için kampa girecek. Ligde ikinci sırada yer alan Ümraniyespor ile amansız bir yarışa giren sarı-siyahlılar, zirveyi bırakmaya hiç niyetli görünmüyor.

Ankara Bölgesi hakemlerinden Erkan Özdamar’ın yöneteceği maçın hazırlıklarını kendi tesislerinde Teknik Direktör Yalçın Koşukavak gözetiminde büyük bir ciddiyetle sürdüren İstanbulspor’da morallerin iyi olması teknik kadro ve yönetimi memnun etti. Bundan böyle her maçın öneminin lig sonu yaklaştıkça arttığını söyleyen Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, takım olarak her maça nasıl kazanmak için çıkmışlarsa Anadolu Üsküdarspor maçına da aynı şekilde çıkacaklarını söyledi. 

Ligin ilk devresinde berabere kaldıkları rakiplerini saha ve seyirci avantajı ile mağlup etmek istediklerini söyleyen Koşukavak, zirve yarışında yara almamak için dikkati de elden bırakmayacaklarını söyledi. Taraftarının bu maçta desteğini arkalarında görmek istediklerini söyleyen Koşukavak, alacakları üç puanla zirve yarışında yollarına emin adımlarla ilerlemek istediklerini söyledi.